مزایا اکستنشن مو

آیا با مضرات و مزایا اکستنشن مو و انواع آن آشنایی دارید؟ آیا می دانید، این محصول به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد؟ زیبایی یکی از مسائل بسیار مهمی است، که همه ما انسان ها به ویژه خانم ها برای رسیدن به آن از انواع روش های بسیار مختلفی استفاده می کنیم. استفاده از اکستنشن مو نیز یکی از پرطرفدارترین محصولات آرایشی است، که امروزه بسیار پرطرفدار می باشد. چرا که این روش زیبایی شما را دو چندان می‌ کند، و با زیباتر شدن قطعاً اعتماد به نفس بیشتری نیز خواهید داشت. اما اکستنشن چگونه باعث زیبایی می شود؟ در ادامه درباره مضرات و مزایای اکستنشن مو و انواع آن توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

بهترین مزایا اکستنشن مو

اکستنشن مو یکی از پرطرفدارترین روش هایی است، که به منظور افزایش حجم مو ها از آن استفاده می کنند. این محصول علاوه بر حجم دادن موها باعث شکل دادن، بلندتر شدن و حتی خوشحال تر شدن آن ها نیز می شود. توجه داشته باشید، که اکستنشن ها نیز متناسب با سلیقه و موهای شما در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند. شما می توانید یکی از بهترین آن ها را برای زیباتر شدن و خوش حالت تر شدن موهای خود استفاده نمایید. اکستنشن را معمولاً با موهای مصنوعی یا حتی طبیعی طراحی خواهند کرد، و شما می توانید با استفاده از روش های بسیار مختلفی آن ها را در لابلای موهای خود نصب کنید. توجه داشته باشید، که طریقه نصب اکستنشن بسیار اهمیت دارد. چرا که اگر اینکار با کیفیت پایین انجام شود. حتی اگر بهترین اکستنشن را نیز خریداری کرده باشید، قطعاً کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

چنانچه شما بخواهید از اکستنشن های طبیعی استفاده نمایید، قطعاً آن ها قابلیت رنگ پذیری خواهند داشت. این محصول به نوبه خود دارای مزیت های بسیار زیادی است، که باعث شده افراد زیادی به سمت استفاده از اکستنشن و مو کلیپسی روی آورند، و روش های متداول جراحی را کنار بگذارند. اکثر این روش ها هزینه بر بوده و تاثیرات آن ها نیز در کوتاه ‌ترین زمان خواهد بود. اکستنش ‌‌ها محصولاتی هستند، که شما در هر زمان که بخواهید می توانید از انواع مدل های مختلف آن استفاده کنید، و هر بار با یک مدل موی بسیار زیبا وارد یک ‌محیطی شوید. برخی از مزایای انواع اکستنشن ها عبارتند از:

مزایا اکستنشن ‌مو باکیفیت

 • با استفاده از اکستنشن مو موهای خود را پر پشت خواهیم کرد.
 • اکستنشن ها بهترین محصولاتی هستند، که باعث خوش حالت شدن موهای ما می شوند.
 • شما می توانید، یک اکستنشن را در انواع رنگ های مختلف خریداری کنید، و چه بسا اینکه برخی از آن ها قابلیت رنگ پذیری دارند.
 • اکستنشن ها در انواع مدل های مختلف وجود دارند، و شما می‌ توانید برای هر مدل موی خود را اکستنشن مناسب را انتخاب نمایید.
 • قیمت استفاده از اکستنشن مو بسیار مقرون به صرفه می باشد، و با کمک اکستنشن دیگر نیازی به استفاده از روش های هزینه بر نیست.
 • از مهمترین مزایا اکستنشن مو می توان به کیفیت استفاده از آن اشاره نمود، که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
 • اکستنشن ها تنها محصولاتی هستند، که به هیچ وجه به موهای شما آسیب نمی رساند. حتی مزایای بسیار زیادی نیز دارد.
 • توجه داشته باشید، که از مهمترین مزایای اکستنشن مو می توان به طول عمر بالای آن و همچنین حالت پذیری اکستنشن ها اشاره نمود

انواع اکستنشن مو

همانگونه که اشاره شد، اکستنشن‌ ها متداول ترین روش هایی هستند، که به منظور پر پشت کردن موها و افزایش جذابیت بیشتر از آن ها استفاده می کنند. اکستنشن ها در انواع مدل های بسیار مختلفی متناسب با تمام موهای خانم ها و آقایان طراحی می ‌شوند. شما می ‌توانید، در هر سنی از این محصول متناسب با نوع موهای خود استفاده نمایید، و زیبایی موهای خود را چند برابر کنید. اکستنشن ها را با نام پیوند مو نیز می‌شناسند، که بهترین روش متناسب و طبیعی برای خوش حالت کردن موها خواهد بود. اکستنشن ها انواع مختلفی دارند؛ که برخی از آن ها عبارتند از:

 • اکستنشن مو موقت

یکی از پرطرفدارترین انواع اکستنشن ها شامل مدل های موقت است. در واقع شما می توانید، این محصول را به صورت موقت یعنی روزانه یا هفتگی لابلای موهای خود متصل کنید. حال اینکه مهمترین روش نصب این اکستنشن با استفاده از کلیپس های مخصوصی است، که حتی با کمک بافت و چسب نیز این فرآیند می‌تواند صورت بگیرد.

 • اکستنشن های نیمه دائمی

بهترین اکستنشن هایی که اکثر افراد به آن روی می ‌آورند، مدل های نیمه دائمی هستند. معمولاً حدود ۶ و ۷ می توان از آن ها استفاده نمود. این دسته از اکستنشن ها به صورت نوارهایی طراحی شده اند، که توسط چسب های نامرئی می توان از آن ها استفاده نمود. و معمولاً بسیار خوش حالت تر از مدل های دیگر خواهند بود. از مزایای اکستنشن مو نیمه موقت می توان به کیفیت و ماندگاری آن اشاره نمود.

بهترین انواع اکستنشن مو

 • اکستنشن مو مصنوعی

منظور از اکستنشن مو مصنوعی منظور اکستنشن هایی هستند، که با استفاده از موهای مصنوعی آن ها را طراحی کرده اند. این دسته از اکستنشن ها خود انواع مختلفی دارند، و شما می توانید متناسب با نوع مو های خود از آن ها استفاده نمایید. رنگ بندی مدل و طرح های این اکستنشن ها بسیار زیاد است.

 • اکستنشن مو طبیعی

پرفروش ترین انواع اکستنشن موجود در بازار شامل اکستنشن موهای طبیعی است، که با کمک موهای خود افراد یا سایر افراد آن ها را ساخته اند. این اکستنشن ها در انواع مدل های مختلفی وجود دارند. شما برای خوش حالت کردن می توانید، از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید، که شما هرگز نباید برای اکستنشن از سشوار استفاده کنید. مهمترین مزایا اکستنشن مو طبیعی خوش حالت تر بودن آن نسبت به دیگر مدل ها می باشد.

نتیجه

اکثر ما انسان ها از داشتن موهای کم پشت و بد حالت رنج می بریم، از آن جایی که زیبایی موها روی زیبایی چهره تاثیرات بسیار زیادی دارد. همه ما روی زیبایی و خوش حالت بودن موهای خود حساسیت بسیار زیادی داریم. به منظور زیباتر شدن موها نیز می توان از انواع رنگ موها استفاده نمود. در دنیای مدرن امروز هزاران روش وجود دارد، که ما می توانیم با کمک آن زیبایی خود را چند برابر کنیم. اکستنشن مو نیز یکی از رایج ترین و البته پر طرفدار ترین روش هایی است، که این روزها مورد توجه اکثر کاربران قرار دارد. شما می توانید، با استفاده از اکستنشن مو که در انواع مختلفی وجود دارد، موهای خود را پر پشت، خوش حالت و زیبا کنید. این زیبایی روی چهره شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد داشت.

توجه داشته باشید، که انتخاب یک اکستنشن مناسب و با کیفیت و همچنین چگونگی نصب آن اهمیت بسیار زیادی روی زیبایی آن دارد. اگر به دنبال بهترین اکستنشن های با کیفیت و زیبا هستید، همین حالا با مشاوران فروش سایت دلبر باش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
لیست علایق
0
سبد خرید
سفارش ها از ۶ فروردین تحویل پست می شود - ارسال فوری ۱ ساعته برای تهران همه روزه فراهم هست
مجموع خرید شما :

0

خروج