روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند

روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند چگونه است؟ آیا با بهترین ریمل موجود در بازار آشنایی دارید؟ آرایش یک سبک زیبایی است، که به منظور زیباتر شدن از آن استفاده می شود، و همه محصولات آرایشی به سبب خلق زیبایی به تولید می رسند. از آنجایی که آرایش چشم ها بسیار اهمیت دارد، و روی زیبایی تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت، از این رو محصولات آرایشی چشم بسیار مورد توجه قرار دارند. ریمل ها به ویژه ریمل رنگی یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی هستند، که سطح فروش بسیار زیادی در بازار داشته و محبوب می باشند. همانگونه که خرید یک ریمل خوب و مناسب اهمیت دارد؛ چگونگی استفاده از ریمل نیز مورد توجه قرار می گیرد. در ادامه درباره روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند

همانگونه که اشاره شد، چشم ها یکی از مهمترین قسمت‌ های صورت هستند، که زیبایی آن ها زیبایی چهره را دگرگون خواهد کرد. به منظور زیباتر شدن چشم ها از انواع لوازم آرایشی مختلفی می توان استفاده نمود، که مهمترین آن ها رمیل ها هستند. خرید ریمل باکیفیت و متناسب به این است، که شما متناسب با نوع مژه خود یک ریمل باکیفیتی را خریداری کرده و کیفیت آن باعث ماندگاری ریمل شود. شرط ماندگاری و کیفیت یک ریمل به خرید لذت بخش و موفق و همچنین چگونگی استفاده از ریمل بستگی دارد. جدا از اینکه شما برای نوع مژه های خود یک ریمل مناسب را خریداری کنید. چگونگی استفاده از آن برای نوع مژه شما نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند با یکدیگر متفاوت است، و شما بایستی از روش‌ های مختلفی برای این کار استفاده کنید.

در ادامه نکات مهمی را در رابطه با روشهای ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند ارائه می دهیم، که توجه به آن ها می تواند یک آرایش بسیار موفقی را برای شما رقم بزند.

نکات مهم استفاده از ریمل برای مژه های کوتاه

  • نکات مهمی که در رابطه با استفاده از ریمل برای مژه های کوتاه که باید به آن توجه کرد، شامل پارامترهای بسیار زیادی است؛ که اولین گزینه آن انتخاب یک ریمل مناسب خواهد بود. شما باید ریملی را خریداری کنید، تا مخصوص مژه های کوتاه باشد، و به هنگام استفاده از مژه های شما را بلندتر نشان دهد. معمولاً هم ریمل هایی که مژه ها را بلندتر می کند، حاوی میکرو فیبر ها هستند. این مواد با چسبیدن به مژه ها آن ها را بلندتر نشان خواهند داد. بهتر است، بدانید شما باید ریملی را خریداری کنید، که برس آن موهای نازکی داشته باشد. تا به راحتی بتواند بین مژه های شما نفوذ کند.
  • برای اینکه مژه های بلندی داشته باشید، بهتر از هنگام استفاده از ریمل برس را از ریشه مژده تا قسمت بالای آن بکشید. مایع ریمل باید به حدی باشد، تا در قسمت ریشه و لابلای مژه ها به صورت گوله گوله نشود.
  • اگر می خواهید، مژه های شما بلندتر از حد طبیعی باشد، حتماً به رنگ ریمل توجه کنید. این روزها متناسب با سبک آرایش جدید انواع ریمل های مختلف با رنگ های متنوع در بازار وجود دارد. اما شما باید از یک ریمل مشکی و یا قهوه ای خیلی تیره استفاده کنید.
  • ریمل های ژله ای بهترین و مناسب ترین نوع ریمل برای افرادی است، که دارای مژه های کوتاه می باشد. اما به ترفندهای استفاده از ریمل باید توجه ویژه ای داشت. چرا که شما باید حتماً چندین بار بر سر برس را بین مژه ها بکشید، تا باعث بلندتر شدن آن شوید.

نکات مهم استفاده از ریمل برای مژه های بلند

اگر می خواهید، مژه های شما پر پشت نشان داده شود. یا  مژه های بلند دارید. در قدم اول باید یک ریمل مناسب برای مژه های خود خریداری کنید. ریمل ها هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. معمولاً افرادی که مژه های بلندی دارند، به سراغ ریمل‌ های می‌ روند، که مژه های آن ها را پر پشت نشان دهد.

  • شما باید رمیل هایی را انتخاب کنید، که پر کننده مژه باشند. تا به راحتی مژه های شما را پر پشت نشان دهند. هنگام استفاده از ریمل نیز حتماً باید به سمت پایین نگاه کنید، و برس را با فشار بسیاری بین مژه ها وارد نمایید. چرا که این کار باعث می شود، لابلای مژه های شما پر شود.
  • پس خشک شدن، مژه ها مجدد این کار را دوباره تکرار کنید. تا اگر فضای خالی بین مژه های شما وجود داشته باشد، توسط این کار به راحتی لابلای مژه ها با مایع پر شوند.
  • ریمل هایی برای مژه های بلند مناسب هستند، که طبیعی و فانتزی باشد. همچنین براقیت یک ریمل به بهتر بلندشدن مژه ها کمک می کند. از آنجا که روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند با یکدیگر تفاوت دارد، و بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بهتر است، به همه این پارامتر ها توجه نمایید.

نتیجه

چشم ها یکی از مهمترین قسمت های بدن هستند، که به عنوان مرکز توجه قرار می گیرد. هنگامی که شما با مخاطب خود صحبت می کنید، به چشم های آن ها توجه ویژه خواهید داشت. از این رو زیبایی چشم ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همچنین در صنعت یا حوزه آرایش نیز آرایش چشم ها جایگاه بسیار ویژه ای دارند، و برای زیباتر شدن چشم ها می توان از انواع اقسام لوازم آرایشی مانند: خط چشم، سایه، مداد چشم و انواع ریمل استفاده نمود. ریمل ها یکی از پرطرفدارترین، پرمصرف ترین و حتی پرفروش ترین لوازم آرایشی به شمار می روند، که خود با توجه به مزیت ها و میزان توقع مشتری تقسیم بندی می شوند.

یک ریمل خوب بایستی دارای مزیت‌ هایی باشد؛ تا بتواند هم کیفیت و هم ماندگاری را برای مخاطب به ارمغان بیاورد. روش های ریمل زدن مژه های کوتاه و مژه های بلند تقریباً با یکدیگر متفاوت خواهد بود.

البته این تفاوت به نوع ریمل نیز بستگی دارد. چرا که ریمل ها را با توجه به این مزیت ها در انواع مختلفی تولید می کنند‌. به عنوان مثال، برخی از ریمل هایی که برای مژه های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد، دارای مزیت بلند کردن مژه هستند. اما برای مژه های بلند بایستی از ریمل های استفاده کرد، که آن ها را پر پشت تر نشان دهد. به هر حال به هنگام استفاده از ریمل نیز باید نکات بسیار زیادی را مورد توجه قرار دهید. ولی بهتر است، بدانید کیفیت ریمل و انتخاب نوع ریمل مناسب نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. برای انتخاب و خرید بهترین ریمل متناسب با نوع مژه های خود همین حالا می توانید، از فروشگاه دلبر باش بهترین مرکز فروش لوازم آرایشی اقدام به خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
لیست علایق
0
سبد خرید
سفارش ها از ۶ فروردین تحویل پست می شود - ارسال فوری ۱ ساعته برای تهران همه روزه فراهم هست
مجموع خرید شما :

0

خروج