نحوه استفاده از عطر مو

آیا درباره آموزش استفاده از عطر مو چیزی می دانید؟ آیا می دانید، بهترین عطر موجود در بازار چه ویژگی هایی دارد؟ اکثر ما بر این باوریم، که زیبایی تنها به چهره بستگی دارد، و چرا جدا دارای چهره زیبا باشیم، ۱۰۰ درصد زیبای خود را تامین کرده ایم. یک باور غلط است، چرا که زیبایی علاوه بر داشتن چهره زیبا به پوشش و حتی دیگر پارامتر های نظیر عطر رایحه بستگی دارد.

شاید بسیاری از ما چهره زیبایی نداشته، اما با یک پوشش و یا استایل خاص و همچنین یک رایحه ای بسیار مناسب و حتی خلق و خوی عالی می توانیم، بهترین تصویر را از خود در ذهن مخاطب را نمایان کنیم. انواع عطر و ادکلن یکی از مهمترین مواردی هستند، که به عنوان یک خوشبو کننده مورد استفاده قرار می گیرد. اما یک عطر مو چه تفاوت و مزیت هایی می تواند، داشته باشد؟ در ادامه شما را با چگونگی استفاده از عطر مو بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مشاهده عطر مو با رایحه آدامس خرسی و نوتلا

آموزش استفاده از عطر مو

موها یکی از قسمت های مهم هستند، که رایحه را به خوبی در هوا پخش می کنند. به همین منظور بسیاری از افراد به جهت رایحه مطلوب و داشتن بوی خوش به قسمت موهای خود عطر اسپری می کنند. حال اینکه برخی از افراد از تمامی انواع عطرهای بدن برای خوشبو کردن موهای خود استفاده خواهند کرد. چنین افرادی از معایب استفاده از عطر بدن برای موها باخبر نیستند؛ چرا که این عطرها حاوی الکل و دیگر مواد مضری هستند، که به ریشه موها آسیب زده و به مرور با ریزش موی شدید مواجه خواهید بود. امروزه عطرهای متناسبی با ترکیبات طبیعی به تولید می رسند، که با نام عطر مو شناخته می شود.

در ترکیبات چنین عطرهایی از الکل و دیگر مواد مضر استفاده نمی کنند؛ و کیفیت یک عطر در تاثیرگذاری آن اهمیت بسیار زیادی دارد. حال اینکه بدانیم، عطر را برای چه قسمت هایی از بدن نیز استفاده کنیم، خود یک جایگاه بسیار مهمی خواهد داشت.

آموزش استفاده از عطر مو
آموزش استفاده از عطر م

اگرچه کیفیت عطر مو بسیار حائز اهمیت می باشد. اما چگونگی استفاده از عطر مو نیست، تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری و حتی عملکرد آن دارد. چنانچه شما نتوانید، از عطر مو به خوبی استفاده کنید، این طرز استفاده غلط از عطر مو نیز می تواند به موهای شما آسیب برساند. چرا که برخی از افراد به اشتباه عطر را از نزدیک ترین قسمت به ریشه موها اسپری کرد. اگرچه در ترکیبات این عطرها از مواد مضر استفاده نشده، و فاقد الکل هستند. اما اسپری بیش از حد عطر مو به ریشه موها نیز می تواند، به آن ها آسیب برساند. به همین منظور شما علاوه بر یادگیری چگونگی استفاده از عطر مو حتی بایستی با بسیاری از نکات مهم نیز درباره عطر مو آشنایی پیدا کنید.

مشاهده عطر موMiss

گام های مهم استفاده از عطر مو

  • برای استفاده از عطر مو شما بایستی ابتدا موهای خود را شسته و خشک نمایید. توجه داشته باشید، که موهای کثیف می‌ توانند، به خوبی رایحه عطر را در خود جذب و رایحه مطلوبی را در هوا پخش نماید. چنانچه موهای شما کثیف باشد، قطعاً بوی عرق و چربی با رایحه عطر ترکیب و یک بوی بسیار نامطلوبی در هوا پخش می شود، که باعث آزرده شدن مخاطبان خواهد شد.
  • پس از این که موها را شستید، و آن ها را خشک کردید، اکنون نوبت به استفاده از عطر مو است. شما بایستی ابتدا شیشه عطر را به آرامی تکان داده، و از فاصله دور کمی از آن را به موهای تان اسپری نمایید. توجه داشته باشید، که اسپری کردن تنها نباید روی یک قسمت خاص از موها باشد. بلکه شما بایستی از همان فاصله دور قسمت های مختلف موی سر را اسپری نمایید.
  • اکنون می ‌توانید، با کمک یک شانه موهای خود را به هر حالتی که دوست دارید، در بیاورید. توجه داشته باشید، یک عطر مو با کیفیت و مناسب علیرغم رایحه ای مطلوب، قطعاً باعث خوش حالت و نرمی و لطافت موهای شما نیز خواهد شد.

نتیجه

داشتن رایحه مناسب یکی از مهمترین پارامترهایی از کی روی شخصیت شما تاثیر گذار خواهد بود. هنگامی که شما وارد یک جمعی می شوید، پس از زیبایی چهره و همچنین داشتن استایلی مناسب اکنون این رایحه شما از کنار توجه قرار می گیرد، یک رایحه خوب و دلنشین هیشه به یاد ماندنی خواهد بود. اگر چه ما هنگامی که از کسی صحبت می کنیم، قطعاً چهره زیبا استایل شیک آن را به خاطر خواهیم آورد. برای رایحه خوب می توان از انواع ابزارهای مختلفی استفاده نمود. اما عطرمو یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین انواع عطرهای موجود در بازار است، که هم اکنون سطح فروش بسیار زیادی دارد. این محصول نسبت به عطر بدن دارای مزیت های بسیار زیادی است، که نداشتن الکل یکی از بهترین ویژگی های انواع عطر مو شمار می رود. اما چرا عطر مو؟

مشاهده عطر مو شاین دار

استفاده از عطر بدن به مرور زمان موهای را کم پشت، شکننده و کدر می کرد. چرا که عطر بدن حاوی الکل و به ریشه موهای آن ها آسیب می رساند. هم اکنون عطر مو با ساختار طبیعی و با کیفیت در دسترس شما کاربران عزیز قرار دارد، که بهتر است به منظور کیفیت بهتر حتماً با چگونگی استفاده از عطر موها آشنا باشید. عطر مو نیز همانند عطر بدن از لحاظ ترکیبات ساختاری و همچنین رایحه و برند در انواع مختلفی در بازار وجود دارد، که با توجه به سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید. به منظور خرید بهترین عطر مو بهتر است، به مراکزی چون فروشگاه دلبر با مراجعه کنید؛ که تنوع محصولات آن بسیار زیاد بوده و از لحاظ کیفی نیز ایده آل هستند. قیمت تمامی محصولات فروشگاه دلبر باش انواع عطر موهای آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو
لیست علایق
0
سبد خرید
سفارش ها از ۶ فروردین تحویل پست می شود - ارسال فوری ۱ ساعته برای تهران همه روزه فراهم هست
مجموع خرید شما :

0

خروج